Kayseri Mobilya Mağazası  Ücretsiz Montaj & Kurulum

Bizi Arayın 0352 206 31 01

Muhteşem Yemek Odası Fikirleri

Yemek odası dekorasyonu bir evin şıklığını ne çok etkiliyor hiç düşündünüz mü? Salon eşyalarıyla uyumlu olmalı, dekoratif aksesuarlarla bir bütün olmalı, koltuk takımı ile hemen hemen aynı çizgide bulunmalı gibi gibi türlü ince ayrıntılar bulunmak zorunda değil mi? Gelin şimdi birlikte muhteşem yyemek odası tasarımı nasıl yapılır birlikte bakalım!
Tercih ettikleri yemek masası ve sandalye kombinasyonlarından bir kişi hakkında çok şey anlatabilir. Daha çok yuvarlak masa insanı mısınız (tanıdık ve arkadaş canlısı) yoksa klasik dikdörtgen şekli mi (biraz daha resmi) tercih edersiniz? Tarzınız veya bütçeniz ne olursa olsun, hemen hemen herkes için çalışan özellikle çok yönlü üç harikamız var. Onlar da çok iyi fiyatlara sahipler, bu yüzden isterseniz sandalyelerle gerçekten muhteşem görünümler elde edebilirsiniz.

Şık Yemek Masası Takımları

Krom parlak ayaklarla başlayalım, masif ahşap görüntüsünden hoşlanmıyorsanız sizler için en şık tasarımları gerçekleştirebileceğiniz modellerin başında gelmektedir. Odanının havasını tamamen değiştirecek görkemli dokusu ruhunuza iyi gelebilir. Tabi ki şıklık ve lüks düşkünü iseniz.

Masif Görünümlü Yemek Odaları

Sizler de ahşap tutkunu musunuz? Yemek odalarında en çok tercih edilen, kullanıcıların kolaylıkla kullandığı, temizliğinin kolay olmasının yanında evde şık bir dekor elde edebilirsiniz. En sıra dışı ahşap işlemeciliğinin evlerinize sunulmasını keyifle sağlıyoruz. Kayseri mobilya mağazası Pierre Loti olarak sürdürülebilir bir şekilde otansif yemek masası takımları tedarik edilirsiniz.Böylece tarzınız ne olursa olsun şık olduğunuz kadar eko-bilinçli olabilirsiniz.

Avangard Yemek Odası Takımları

Sanatta öncü anlamına gelen avangart, gösterişli ve şık mobilya tercih edenler tarafından severek kullanılıyor. Avangart mobilyalar; görkemli, lüks, ahşap oyma desenli, altın varaklı oldukça şık mobilya modelini ifade eder. Avangart yemek odaları oyma motifleri modeller arası farklılık göstermektedir. Modern avangart modeller için daha az işleme ve zarif motifler tercih edilirken klasik avangartlarda daha gösterişli ve ağır işlemeler tercih edilir. Fiziksel olarak da ağır olan avangart modeller oldukça heybetli bir görünüm sunar. Sizler de görkemli bir yemek odası dekorasyon gerçekleştirmek için Kayseri Pierre Loti Mobilya’yı tercih edebilirsiniz.

Yemek Odası Takımlarımızı Keşfedin!

Gelişmiş Garanti

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Güvenli Alışveriş

Kart, nakit veya taksitli güvenli ödeme seçenekleri.

Özel Modeller

Sadece mağazalarımızda görebileceğiniz benzersiz seçenekler.

Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Pierre Loti Mobilya Destek
Merhaba,
Muhteşem Yemek Odası Fikirleri ile ilgili bilgi almak ister misiniz?