Koltuk Takımı

Koltuk Takımı, Koltuk Takımı Modelleri,

Ev dekorasyonundaki en önemli ihtiyaç olan koltuk takımları için incelikle ihtiyaçlarınızı dinliyor ve çözüm üretiyoruz. Avangart, sportif, modern, İnegöl olmak üzere farklı koltuk takımı modellerini gönlünüzce inceleyin!

Koltuk Takımı

113 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kayseri Koltuk Takımı

Ev dekorasyonunu tamamlayan en çok sevilen dekorasyonun büyük çoğunluğunun etrafında belirlendiği, aile bireylerinin, misafirlerin buluştuğu koltuk takımları birbirinden farklı tasarım, boyut ve renkte Pierre Loti’nin güzel müşterilerine sunuluyor. Salon, oturma odası, misafir odası için tercih edilen koltuk takımları evinizin ruhunu yansıtır. Öyle ki dekorasyonun en önemli aşaması koltuk takımı seçimi olarak belirtiliyor. Koltuk takımlarının seçilmesinin ardına kalan diğer dekoratif ürünler koltuk takımlarına uyumlu şekilde özenle seçiliyor. Koltuk takımlarında şıklık aranıldığı gibi konfor da aranılan özelliklerin başında gelmektedir. Yumuşak doku, yatak olabilme özelliği kullanıcının koltuk deneyimini iyileştirmekle kalmıyor, rahatlıkla televizyon keyfi yaparken uyuyakalmasına da sebep oluyor.

Modern Koltuk Takımları Kayseri

Günümüz dokusunun koltuklara da yansıdığı ortada. Kullanıcılar artık ağır, gösterişli, süslü parçalara nazaran daha sade ve şık tasarımlarla bezenmiş modern koltuk takımları ön plana çıkmış durumdadır. İşlevselliği tasarıma dönüştüren Pierre Loti Mobilya Kayseri Modern Mobilya konusunda en çok tercih edilen firmaların başında geliyor. Modern dokuları hissetmek isteyen kullanıcılar için özel tasarım modern koltuk takımı modellerini inceleyebilir, bilgi ve detay için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kayseri Chester Koltuk Takımları

Günümüzde özellikle daha çok popüler olan Chester Koltuk takımları oturma odaları, salonlar ve evler için sıklıkla tercih edilen koltuk takımı modelleri arasında yer almaktadır. Chester Koltuklar salonların vazgeçilmez parçaları olmasını kapitone işçilikle göz doldurmasına borçludur. Baklava desen koltuk modellerine düğme yerleştirilmesiyle tasarlanan Chester koltuk takımları hafif olmasıyla kullanıcılardan oldukça fazla beğeni topluyor. Temizlik konusunda herkesin istediği hafif ama sağlam koltuk takımları artık hafif olarak hizmetinize sunuluyor. Hafif olmasının yanında şık tasarımıyla gözleri dolduran Pierre Loti Kayseri Chester Koltuk modellerini mağazamıza gelip inceleyebilir, enfes rahatlığın keyfine bakabilirsiniz.

 

Kayseri Sportif Koltuk Takımı

Ağır işçilikli avangart koltuk takımı tercih etmeyen, daha sade ve yalın koltuk takımı sevenler için tasarladığımız sportif koltuk takımı sade şıklığı evlerine taşımak isteyenler için muhteşem çözümler sunuyor. Sportif koltuk modelleri spor yaşamayı, spor giyinmeyi seven kullanıcılar için birebir uygundur. Birbirinden farklı tarzda, modelde, renkte tasarladığımız sportif koltukları dilerseniz gelip mağazamızda görebilir, farkını hissedebilirsiniz. En özel tasarımların sade ve şık çizgilerle elde edildiğine inananlardansanız mutlaka modellerimizi incelemelisiniz.

 

Kayseri Avangart Koltuk Takımı

Avangart modeller kullanarak kendini daha özel hissetmeyi seven kullanıcılar için ince işçilikle özenerek tasarladığımız avangart koltuk takımları süslü ve gösterişli yapısıyla göz alıcı ve çarpıcıdır. Altın varaklı işlemeler kullanılarak daha çarpıcı bir görünüm elde edilen avangart koltuk takımlarında klasik avangart çoğunlukla tercih edilen modellerdir. Klasik avangartların yanında daha modern dokuların görüldüğü modern avangart mobilyalarla da şıklıktan vazgeçmeden gösterişli ama daha sade koltuk modellerine sahip olabilirsiniz.

Köşe Koltuk / L Koltuk Kayseri

Köşe koltuk takımları, rahat kullanım için tercih edilebilecek en uygun koltuk takımlarının başında gelmektedir. L harfine benzerliğinden dolayı L koltuk ismiyle daha çok kullanılan köşe koltuk takımları evlerin vazgeçilmez mobilyası olarak kullanılmaya devam etmektedir. Ayaklarını uzatıp keyfine bakmayı sevenler için muhteşem çözümler sunan köşe koltuklar birbirinden farklı model ve tasarımla kullanıcılara sunulmaktadır. Köşe koltuk tercihi yaparken mutlaka evinizin hangi köşesi için kullanacağını önceden belirlemelisiniz. Çağdaş çizgilerin eviniz için en uygun olduğunu düşünenlerdenseniz köşe koltuk takımları sizler için vazgeçilmez bir fırsat sunuyor. Oturma odası, salon gibi koltuklarınızı bulunduracağınız odada hem alandan tasarruf edebilir hem de şıklığı yakalayabilirsiniz.

 

İnegöl Koltuk Takımları Kayseri

İnegöl Mobilya sağlamlığıyla dillere destan olmuş mobilyaların başında gelmektedir. Bursa’nın İnegöl ilçesinden Kayseri’ye uzanan sağlam işçilik anlayışıyla 1987’den beri severek hizmet vermeye devam etmekteyiz. İnegöl Koltuk Takımlarında iddialı olmamızın sebebi köklü geçmişimiz, mobilyalarımızın tasarımında gösterdiğimiz hassas kalite algısı, farklı renk ve tarzlarda olan onlarca İnegöl koltuk takımı modellerimize isterseniz mağazamıza uğrayarak bakabilir, aklınıza takılan sorulara cevap alabilirsiniz. Birbirinden farklı mobilya modellerimizi sitemizden inceleyebilir, bizlere ulaşabilirsiniz.

Kayseri Koltuk Takımı Fiyatları

Pierre Loti Mobilya olarak 1987 yılından beri Kayseri’de mobilya imalatı yapıyoruz. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi, tecrübe, kullanıcıları ve piyasayı analiz edebilme gücümüzle en kaliteli koltuk takımlarını en uygun maliyetlerle kullanıcılara sunuyoruz. Kayseri’de uygun mobilyanın tek adresi Pierre Loti Mobilya ile sizler de kaliteli ve şık koltuk takımlarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.  Daha uygun olan koltuk takımları, yemek masası takımları, yatak odası takımları gibi pek çok mobilyaya outlet mağazamızdan en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Evlerin dekorasyonunu belirleyen en önemli ürünler olan mobilyaları satın alırken korkmadan, çekinmeden, fiyatı sizi korkutmadan satın alabilirsiniz. Ücretsiz montaj imkanı sunduğumuz mobilya modellerimizde size düşen tek şey mobilya modeline karar vermek! Kısıtlı kaynakları en optimal şekilde kullanırken en kaliteli koltuk takımlarına Pierre Loti Kayseri mobilya mağazasıyla sahip olabilirsiniz.