Çocuk Odası Takımı

Çocuk Odası Modelleri, Çocuk Yatakları

Her biri farklı tasarımda, her yaş çocuklar için farklı özgünlükte olan evlerin küçükleri erkek ve kız çocuk odası modelleri sunuyoruz. Birbirinden özel tasarıma sahip çocuk yatakları ile çocuklarınızın özgüven ve kişisel gelişimlerine sağlıklı bir odayla katkıda bulunun!

Çocuk Odası Takımı

Gösterilen sonuç sayısı: 16

Kayseri Çocuk Odası Takımı

Çocukların kişisel gelişimi konusunda ciddi bir yere sahip olan ev tarzı, oda dekoru ile çocuklarınızın geleceğini sizler yapılandırıyorsuz. Gelin bu hayati kararı vermeden önce mutlaka Pierre Loti Mobilya’nın çocuklar için oluşturmuş olduğu çocuk odası serisine bir bakın. Çocuk odası takımları, çocukların hayal dünyasını, ufkunu açarken dünyaya bakışını da değiştirmektedir. Kendileri için dizayn edilmiş konforlu bir odaya sahip olmak gelecek için yapılabilecek en büyük yatırımların başında gelmektedir.

Kayseri Çocuk Odası Modelleri

Çocuklar da en az yetişkinler kadar tasarım zevkine sahiptir. Her birinin ayrı ilgi alanları, hayalleri vardır. Tüm farklı zevklere hitap edebilecek Kayseri çocuk odası modelleri ile siz de çocuklarınız için bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Pierre Loti Mobilya olarak 1987’den beri işimizi aşkla yapmaya devam ediyoruz. Birbirinden farklı tasarım mobilyalarla her zevk için uygun enfes çocuk odası modelleri sunuyoruz. Çocuk odası takımı alırken mutlaka çocuğunuzun fikrine başvurmalısınız. Hangi renkleri seviyor, hangi renkleri görmek istiyor, konsept oda olarak tutkuyla bağlanmış olduğu bir konu var mı gibi ufak ama oldukça anlamlı sorular sorarak gelişimi açsından da nasıl bir bir ay olacağını belirlemiş olursunuz. Örneğin erkek çocuklar için çoğunlukla mavi, gri, turuncu gibi renkler tercih edilirken kız çocukları için pembe, kırmızı, mor gibi renkler tercih edilmektedir. Bu karar aşamasında çocuğunuzun fikrini almak oldukça önemlidir. Farklı renk geçişleri de genel olarak tavsiye edilen çocuk odası modellerindendir. Örneğin açık renkler isteyenler için sarı, açık mavi, beyaz, krem, pembe gibi renkler uyumlu şekilde bir araya getirilirken koyu tonlar için siyah gri, antrasit renk uyumları çoğu cocuk için sevilerek tercih edilebilir.

Kayseri Çocuk Odası Mağazaları

Pierre Loti mobilya olarak çocuk odası modellerinde birbirinden farklı birçok çeşit kaliteli ve şık örnekler sunuyoruz. Erkek genç odası takımları, kız genç odası takımları, erkek çocuk odası, kız çocuk odası takımları gibi farklı tasarım modellerimizi hemen yakından inceleyerek satın alabilirsiniz. Oda takımlarında ayna, şifonyer, giysi dolabı, yatak, baza, komidin, yatak başlığı gibi tüm ürünler yer alıyor. Tek parça halinde satın alacığınız oda takımlarında çocuklara hitap eden farklı figürler kullanılırken, gençlerin de hayal ettiği tasarımlar sunuluyor. Tüm modellerimizde tamamen birinci sınıf malzemeler kullanıldığı için dayanıklılık konusunda emin olabilir ve uzun süre takımlarımızı rahatça kullanabilirsiniz.  Çocuk odası modellerimiz arasında beyaz, siyah, kırmızı, yeşil ve gri gibi renk seçenekleri sunuluyor. Renklerin yanı sıra mat ya da parlak dokular da zevkinize sunuluyor. Ayrıca ilgili kategorimizde sadece takımlar değil ranzalar, tekli şifonyer ve komidinler, çalışma masaları ve kitaplıklar gibi farklı seçenekler de yer alıyor. İhtiyacınıza cevap verenleri hemen inceleyerek kolayca Pierre Loti Mobilya kalitesiyle satın alma fırsatını kaçırmayın!

Kayseri Çocuk Odası Fiyatları

Çocuk odası takımlarının çoğunda ortak olarak bulunan temel mobilyalar mevcuttur. Bunlar dolap, karyola yatak başlığı, komodin gibi mobilyalardır. Bazı takımlarda çalışma masası ve kitaplık gibi ekstra mobilyalar varken diğerlerinde fazladan çekmeceler veya şifonyer gibi ürünler bulunmaktadır. Bunun gibi birbirinden farklılık gösteren ekstra mobilyaların çocukların istekleri ve ihtiyaçlarına uygun olarak seçebilirsiniz. Seçeceğiniz modeller içerisinde bulunan ekipman farklılığı nedeniyle fiyatlarımız takımlar arası farklılık göstermektedir. En kaliteli mobilyaları en uygun fiyatlarla sahip olmak için şimdi bizimle iletişime geçenilir. Pierre Loti kalitesini deneyimleyebilirsiniz.