Kayseri Mobilya Mağazası  Ücretsiz Montaj & Kurulum

Bizi Arayın 0352 206 31 01

Pierre-Loti-İcon

Hakkımızda

Modern tasarımları sizlerle buluşturuyoruz.

1987’den bugüne günlük yaşamınızla mükemmel uyumlu.

İhtiyaçları keşfettikten sonra

Hikayemiz 1987 yılında başladı!

1987 yılında kurulan markamızla 3500 m² alanda sunduğumuz butik mağaza konseptini tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz. Hedefimiz modern çizgilere sahip ürün gruplarımızı tüketicilerimizin beğenisine sunup, 81 ilde tüm marka dostlarımıza bu memnuniyeti ve kaliteyi ulaştırmaktır.

Vizyonumuz

Modern, standart ve özgün ahşap mobilyalar sunarak Türk kökenli bir dünya markası haline gelmektir. Kalite çizgisinden, tasarım özgünlüğüne varıncaya kadar fark yaratan tüm ürünlerimizi Pierre Loti ismiyle global hale getirip, marka bilinirliğini ön plana çıkarmaktır. 

Misyonumuz

Üretimden, pazarlama ve dağıtım ağına kadar bütün aşamalarda iş ahlakıyla hareket edip, etik olan çalışma ilkelerine harfiyen uygulamaktayız.

 

Sizlerle Birlikte Daha İyiye

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda en iyi olmak için yüksek bir motivasyonla ürünlerimizdeki kaliteden ve hizmetten taviz vermeden çalışarak elbirliği ile başarıya ulaşmayı hedefliyoruz. Pierre Loti Mobilya takım ruhuyla hareket etmeyi alışkanlık haline getirmiş, tecrübe ve bilgi birikimiyle birlikte prensiplerinden taviz vermeden teknolojik gelişmelere her zaman ayak uyduran güçlü bir mobilya firmasıdır.

 

Gelişmiş Garanti

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Güvenli Alışveriş

Kart, nakit veya taksitli güvenli ödeme seçenekleri.

Özel Modeller

Sadece mağazalarımızda görebileceğiniz benzersiz seçenekler.

Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Pierre Loti Mobilya Destek
Merhaba,
Hakkımızda ile ilgili bilgi almak ister misiniz?