Kayseri Mobilya Mağazası  Ücretsiz Montaj & Kurulum

Bizi Arayın 0352 206 31 01

Bebek Odası Mobilya Seçimi

Anne ve babalar bebek odası mobilyası seçerken en iyi bebek odası tasarımlarına sahip olmak isterler. Bebek için en sağlıklı ve güvenlikli kendileri için en kullanışlı bebek mobilyaları özellikle tercihleri olmaktadır.

En Sağlıklı Bebek Mobilyası Seçimi İçin Kritik Öneriler

  • Tamamı bebeği güvende tutmak için tasarlanmış, test edilmiş ve hazırlanmış mobilyaları kullanmayı tercih etmelisiniz.
  • Planın küçük çocuğunuzla birlikte büyüyüp değişebilmesi için mobilya ve depolama seçerken çok yönlülüğü hesaba katın.
  • Beşiği rahat, hava akımı olmayan bir duvara yerleştirin ve yaya yolunu açık tutun, böylece bir engel parkuruna girmeden olası kötü bir durumdan kurtarmaya koşabilirsiniz.
  • İhtiyacınız olan her şeyi (bebek bezleri, ıslak mendiller, tulumlar, emzikler, telefonunuz) kolayca erişebileceğiniz bir yere koyun ve son tarihten önce tamamen dolu olsun.
  • Düzenli kalabilmeniz için depolama alanını daima dolu tutmalısınız.
  • Kilimleri ya trafiğin yoğun olduğu bölgelerden uzak tutun ya da çift taraflı kilim bandıyla kilitleyin, böylece takılıp kalmazsınız.
  • Bebeği sakin ve uykulu tutmak için yumuşak bir pastel veya hafif tek renkli renk düzeni kullanın.

Bebek Odası İçin Gerekenler

Olması gereken mobilyalar:

Bebek odası mobilyalarını seçerken işlevsellik, güvenlik ve tarzın mükemmel karışımı için Pierre Loti’nin bebek koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

Beşik yalnızca bebeklik döneminde kullanılan bir mobilya olmaktan çıkıyor. Çocuk yatağına dönüşebilen bebek beşiklerini kullandığınızda büyüdükçe yatak odası takımlarını değiştirmenize gerek kalmaz.

Şifonyer

Ekstra yorganlar ve ufacık giysiler için; Kayseri Pierre Loti Mobilya olarak sunmuş olduğumuz şifonyer ile değişen tablo olarak opsiyonel raylar üzerinde rahatlıkla açılır kapanır minik depolama alanları elde edebilirsiniz.

Alt değiştirme masası

Bebeklerin altlarını değiştirmek için kullanabileceğiniz önemli işleri bir anda halletmek için yatağın yanına yerleştirilir; depolama için de harika çözüm önerileri sunmaktadır.

Rahat sandalye

Bebeğinizi izleyebileceğiniz ninniler, masallar anlatırken kullanabileceğiniz taşınabilir bir sandalye oldukça kullanışlı olacaktır. Sallanan sandalye olmak zorunda değil, rahat ve destekleyici olması ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Çok sayıda depolama alanı:

Asılı kazak organizatörleri – bebeğin kıyafetleri küçük olduğunda bir şifoniyer yerine ; fazladan çarşaf ve çocuk bezi koymak için kullanışlı bir yer yaratabilirsiniz.

Büyük kanvas sepetler – küçük oyuncaklar, havlular ve yorganlar için başka bir seçenek olarak sunuluyor.

Gelişmiş Garanti

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Güvenli Alışveriş

Kart, nakit veya taksitli güvenli ödeme seçenekleri.

Özel Modeller

Sadece mağazalarımızda görebileceğiniz benzersiz seçenekler.

Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Pierre Loti Mobilya Destek
Merhaba,
Bebek Odası Mobilya Seçimi ile ilgili bilgi almak ister misiniz?