Ücretsiz montaj & kurulum

Bizi Arayın 0352 206 31 01

Kayseri Mobilya, İnegöl Mobilya

Yaşam alanlarınızı dekore ederken özenle oluşturduğumuz mobilya grupları; en konforlu malzemeler, kaliteli ahşaplar, nefis kumaşlar, pek çok farklı tasarımlarla sizlerle buluşuyor. Modern ve geleneksel dokuların enfes birlikteliğiyle sunulan Kayseri mobilya modellerimizi incelediniz mi?

Oturma Odası Takımları Evinizin buluşma noktası için en özel tasarımlar!Şimdi Keşfet!
Koltuk TakımlarıModern, avangart, chester ve sportif koltuklar!Şimdi Keşfet!
Yatak OdalarıHuzurlu ve kaliteli biriçin.Şimdi Keşfet!
Yemek OdalarıAilece keyifle yenecek yemekler için.Şimdi Keşfet!
TV ÜniteleriTV Keyfinizi görsel bir şölene dönüştürün.Şimdi Keşfet!
Pierre Loti Mobilya Kayseri Yeni Nesil Köşeli Koltuk Takımı1
Köşe KoltuklarEvinize benzersiz bir görünüm katacak.Şimdi Keşfet!
Pierre Loti Mobilya Kayseri Genç Odası Dark Grey
Genç OdalarıGençlerin tarzını yansıtan özel tasarımlar. Şimdi Keşfet!
Pierre Loti Mobilya Kayseri Bebek Odası Takımı Lavanta
Bebek OdalarıEn kıymetlilerimize özel seçenekler.Şimdi Keşfet!

Yenilikçi

Modern ve klasik çizgilerin iç içe geçtiği sofistike tasarımlar.Şıklıktan ve konfordan asla taviz vermeyenler için Kayseri Mobilyanın adresi.

Özgün

Zamansız, minimalist ve modern tasarımlarda çok şık alanlar! En şık tasarımları içeren Kayseri mobilya mağazasını şimdi keşfet!

Rahat

Kaliteli işçilikle birlikte avangart ve modern tasarımın harmanlamasının sonucu. Estetik ve konfordan vazgeçemeyenlere özel Kayseri’nin en uyun mobilyaları Kayseri mobilya mağazası Pierre Loti’de!

Son Eklenen Ürünlerimiz

Neden Pierre Loti mobilya?

Aklımız, bedenimiz ve ruhumuz için iyi olan mobilyalarımıza inanıyoruz. Akıllıca bir teklif, mükemmel tasarımlar ve sorunsuz teslimat.

Yenilikçi Tasarımlar

Modern ve klasik çizgilerin iç içe geçtiği benzersiz tasarımlar!

Ücretsiz Montaj

Tüm hizmet bölgelerimizde ücretsiz montaj!

2 Yıl Garanti

Tüm ürünlerimiz 2 Yıl Pierre Loti güvencesinde.

Alternatif Ödemeler

Kredi kartı, Havale, Nakit veya elden taksitle ödeme fırsatı!

İşlevselliği Sanatla Buluşturuyoruz!

Her ayrıntıda konfor ve kalite var.

Yaşam alanlarınızı daha kaliteli ve estetik bir şekilde dekore etmek için en doğru adrestesiniz. Sizlere sunduğumuz birbirinden farklı tasarıma sahip modern veya klasik, eviniz için ihtiyaç duyacağınız en işlevsel ve rahat kullanıma sahip mobilya modelleri sunuyoruz!

Mobilya, asırlardır lüksün ve zenginliğin timsali olmuştur. Geleneksel mobilya tarzından farklı olarak konfor odaklı daha minimal ve sade desenlerle süslenmiş mobilya tarzına geçişle modern mobilya dönemi başlamıştır. Süslü, ağır, klasik görünümden uzaklaşarak, daha çağdaş, portatif ve sanatsal sadelik yakalanmış ve geniş kitlelerce benimsenmiştir. Kayseri modern mobilya konusunda kendini ispatlamış Pierre Loti Kayseri Mobilya kalitesini biliyor musunuz? Sizler özel tasarım olan modern mobilya modellerimizi incelediniz mi?

Sanatta öncü anlamına gelen avangart, gösterişli ve şık mobilya tercih edenler tarafından severek kullanılıyor. Avangart mobilyalar; görkemli, lüks, ahşap oyma desenli, altın varaklı oldukça şık mobilya modelini ifade eder. Avangat mobilyalarda oyma motifleri modeller arası farklılık göstermektedir. Avangart mobilyalarda klasik ve modern avangart olarak ikiye ayrılan bir akım görmekteyiz. Modern avangart modeller için daha az işleme ve zarif motifler tercih edilirken klasik avangartlarda daha gösterişli ve ağır işlemeler tercih edilir. Fiziksel olarak da ağır olan avangart modeller oldukça heybetli bir görünüm sunar.  Sizler de görkemli bir dekorasyon gerçekleştirmek için Kayseri Pierre Loti Mobilya avangart modellerimizi incelediniz mi?

İngiltere’de bir kasaba olan Chesterfield’tan ismini alan Chester mobilyalar, iki kumaş arasına dolgu malzemesi koyarak kumaşların birbirine dikilmesiyle elde edilen kapitone işçiliğe sahip, kapitone düğmeleri takılan baklava desenli mobilyalardır. Pek çok farklı kumaş tercih edilerek tasarlanan chester koltuklar lüks mekanlar için oldukça uygundur. Chester koltuklar şık bir görünüm vermesinin yanı sıra inanılmaz hafif olması sebebiyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Kaliteli ve şık mobilyaların mutlaka ağır olacağı algısını kıran Kayseri chester koltuk modellerimizi incelediniz mi?

Klasik şıklıktan vazgeçemezken modern dokunuşlar arayanların vazgeçemediği sportif mobilyalarla sizler de daha rahat ve sade bir görünüm yakalayabilirsiniz. Gösterişli, ağır ve büyük mobilyaların yerini hızla dolduran, duruluğuyla kullanıcıların kalbini çalan sportif mobilya modellerimiz pek çok farklı renklerde ve tasarımlarla sizlere sunulmaktadır. Sizler de spor şıklığı yakalamak için can atanlardansanız, sportif mobilyalarımızı çok seveceksiniz. Kayseri Sportif mobilya modellerimizi şimdi inceleyin!

İnegöl, Bursa’nın güzide ilçelerinden biridir. Ormanlık alan ve iş gücünün olması, ticaret güzergahı üzerinde bulunması ve pazara yakınlığıyla öne çıktığı için yörede mobilya sanayi gelişmiştir. 1943 yılıdan beri yörede mobilya sektörü çığ gibi büyümüş, gelişmiştir. İnegöl mobilya köklü olmasından ziyade kalitesiyle hafızalara kazınmıştır. İmalatı sırasında son kalite malzemeler kullanıldığından uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sunar. 1987 yılından beri mobilya sektöründe faaliyet gösteren Pierre Loti olarak İnegöl mobilyanın Kayseri pazarı olduk. Mobilya sektörüyle öne çıkan Kayseri’nin kaliteli İnegöl Mobilya ile buluşması kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılandı. Uzun süreli kullanım için alınan mobilyalarda neden İnegöl mobilyanın öne çıktığını oldukça anlaşılır. Bizler de Kayseri İnegöl Mobilyalarını farklı pek çok model ve renk seçeneğiyle sizler için severek sunuyoruz. 

Kayseri Mobilya sektöründe 1987’den beri severek hizmet veren Kayseri mobilya mağazası Pierre Loti, 3 farklı mağazasıyla Kayseri’de lider konumunu sürdürüyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Sizlere sunduğumuz birbirinden farklı tasarıma sahip modern veya klasik, eviniz için ihtiyaç duyacağınız en işlevsel ve rahat kullanıma sahip koltuk takımı, köşe takımı, yatak odası takımı, yemek masası takımı, oturma grubu, genç odası, çocuk odası, bebek odası gibi mobilya modellerine Kayseri İnegöl Mobilya Mağazası olan Pierre Loti ile sahip olun!

Birbirinden kaliteli ve şık tasarımları yenileyen  Kayseri mobilya Pierre Loti hiç durmadan  koleksiyonuna yeni özel parçalar eklemeye devam etmektedir.Kayseri mobilya fiyatlarını etkileyen belli başlı faktörler vardır. Mobilyanın türü, kullanılan malzeme, takım olup olmaması gibi birçok etken Kayseri mobilya fiyat değişkenidir. En kaliteli mobilyaları en uygun fiyata alabileceğiniz, birbirinden özel parçaları bulabileceğiniz en doğru yerdesiniz. Ürünlerimizin detaylarını inceledikten sonra bizimle iletişime geçebilir, dilediğiniz şekilde bilgi alabilirsiniz. 

 Kayseri mobilya mağazası Pierre Loti, 3 farklı mağazasıyla en uygun mobilyaları sizlere sunuyor. Yeni evlenecekler, evlerini yenilecekler için fiyat kaygısı gütmeden gönüllerince dekorasyon gerçekleştirebileceğiniz ucuz mobilyaları sizlere sunuyoruz.  Sizlere sunduğumuz birbirinden farklı tasarıma sahip modern veya klasik, eviniz için ihtiyaç duyacağınız en işlevsel ve rahat kullanıma sahip koltuk takımı, köşe takımı, yatak odası takımı, yemek masası takımı, oturma grubu, genç odası, çocuk odası, bebek odası gibi mobilya modellerine Kayseri İnegöl Mobilya Mağazası olan Pierre Loti ile sahip olun!

Kayseri Mobilya Hakkında En Çok Merak Edilenler

Kayseri’nin bulunduğu konum itibariyle ticaret ve ulaşım yollarında bulunması ve hammaddeye ulaşım imkanlarının oldukça gelişmiş olması dolayısıyla mobilya sanayiinde oldukça gelişmiştir. Bu gibi oldukça kıymetli sebeplerden dolayı Kayseri uzun yıllardır mobilya sektöründe oldukça kıymetli bir konumda bulunmaktadır. Bunun sonucu olarak da Kayseri’de pek çok mobilya mağazası bulunmaktadır. Standart farklılıkları bulunan pek çok mobilya mağazaları arasında oldukça farklı kalite ve tasarımlarla mobilyalar sunulmaktadır. Kayseri mobilya mağazaları listesi oldukça uzundur. Ancak bizler mobilya imalatı konusunda kendini ispatlamış Kayseri’de kurulmuş Pierre Loti mobilya olarak müşterilerimize en kaliteli ve işlevsel mobilyaları sunuyoruz. Kayseri mobilya mağazası olarak sizlere hak ettiğiniz kalite deneyimini yaşatmak için gün geçtikçe kendimizi geliştirmekte ve yenilemekteyiz. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre imalatını gerçekleştirdiğimiz mobilyalarımızda ücretsiz montaj ve sevkiyat imkanı da sunarak müşteri yanlısı bir politika sürdürmekteyiz.

Sizler de Kayseri Mobilya Mağazası Pierre Loti’nin kalitesini deneyimlemek için hemen mağazamızı ziyaret edebilir, uygun fiyatlarla birlikte en özel mobilya takımlarına sahip olabilirisiniz. 

Kayseri’nin mobilya sanayi üzerine gelişmesi ve temel iş gücünün mobilyacılık dikeyinde gelişmiştir. Bu sebeple mobilya mağazalarında kalite ve tasarım farklarından kaynaklı fiyat farkları mümkün olabilmektedir. Pierre Loti Mobilya olarak rekabetçi ve uygun fiyat politikalarımızla kaliteli ve şık mobilya modellerini sizlerle buluşturmaktayız. Ürünlerimizin fiyatları hakkında bilgi almak ve soru sormak için bizlere form gönderebilir veya mağazamıza gelerek detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz.

Kayseri’nin en dinamik, müşteri memnuniyetini esas alan Kayseri mobilya mağazası Pierre Loti Mobilya tüm Türkiye’ye birbirinden özel mobilya modelleri sunuyor. Evlerinde estetik arayanlar, çağdaş görünüm elde etmek isteyenler için en yenilikçi tasarımları özenle belirleyen Pierre Loti Mobilya ile evinizde kaliteye yer açın! Yeni evlenecek çiftler, evlerini değiştirmek isteyenler kaliteli ve uygun fiyatlı mobilyalara sahip olmak sandınız gibi imkansız değil. Mobilya fiyatları sizleri korkutmasın. Bizler Pierre Loti Mobilya olarak güzel günlerinize eşlik edecek en özel parçaları sizler için en ekonomik fiyatlarla sunmanın gururunu yaşıyoruz. Sanıldığının aksine mobilya satın alırken en kaliteli mobilyanın her zaman cep yakması gibi bir durum kabul edilemez. Bu doğrultuda Kayseri’de ön plana çıkarak sizlerin bütçelerini yormayacak en kaliteli tasarım mobilyaları sizlere aşkla sunuyoruz.

 

Pierre Loti Kayseri Mobilya Mağazası olarak sizlere büyük bir gururla en ekonomik mobilyaları sunuyoruz. Bünyemize ait 3 farklı mağazamız ile tarzınızı yansıtacak en modern mobilyaları keşfedebilirsiniz. Birbirinden özel parçaların bulunduğu, en uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuz mobilyalarımızı hemen inceleyebilir, her türlü ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyip fiyat konusuna takılanlar için outlet mağazamızda bulunan en ince işçilikli mobilyaları hemen şimdi keşfedin.

Pierre Loti Kayseri mobilya mağazası olarak her zevke hitap edebilecek başarılı tasarımlarla işlevsel birlikteliği harmanlayarak birbirinden özel mobilya modellerini sizlere sunmaktayız. Modern, klasik, lüks ve sade gibi pek çok mobilya modellerini mağazamıza gelerek deneyimleyebilir Pierre Loti mobilya farkını görebilirsiniz. 1987’den beri yürümüş olduğumuz bu yolda kullanıcılarımızı memnun ve mutlu etmeyi hedeflemek adına attığımız adımlarla mobilya modellerimizi çeşitlendirdik. Karakterinize, tarzınıza, göz zevkinize uygun olan sizleri kendine çeken Kayseri mobilya modellerini şekillendirip sizlere sunmaktan gurur duyoruz. Yüksek kaliteli işçilik ve performansla üretilen koltuk takımları, yatak odası takımları, yemek masası takımları, oturma grupları ve çocuk odası takımları için sizlere birbirinden özel paketler ve mobilya modelleri sunuyoruz.

1987’den beri aşkla mobilya imalatı ve satışı gerçekleştiren Pierre Loti Mobilya olarak İnegöl Mobilya konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile sizleri mutlu ediyoruz. İnegöl Mobilya’nın özelliklerinden bahsedecek olursak; İnegöl, Bursa’nın güzide ilçelerinden biridir. Ormanlık alan ve iş gücünün olması, ticaret güzergahı üzerinde bulunması ve pazara yakınlığıyla öne çıktığı için yörede mobilya sanayi gelişmiştir. 1943 yılıdan beri yörede mobilya sektörü çığ gibi büyümüş, gelişmiştir. İnegöl mobilya köklü olmasından ziyade kalitesiyle hafızalara kazınmıştır. İmalatı sırasında son kalite malzemeler kullanıldığından uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sunar.

1987 yılından beri mobilya sektöründe faaliyet gösteren Pierre Loti olarak İnegöl mobilyanın Kayseri pazarı olduk. Mobilya sektörüyle öne çıkan Kayseri’nin kaliteli İnegöl Mobilya ile buluşması kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılandı. Uzun süreli kullanım için alınan mobilyalarda neden İnegöl mobilyanın öne çıktığını oldukça anlaşılır. Bizler de Kayseri İnegöl Mobilyalarını farklı pek çok model ve renk seçeneğiyle sizler için severek sunuyoruz. 

Mobilya seçimi konusunda en sık yapılan hataların başında kullanılan malzemenin özelliklerinin bilinmemesi gelmektedir. En pahalı mobilya en kalitelidir diye bir düşünce yanlışlığı vardır. Aslına bakarsanız kullanılan malzemede sağlamlık arıyorsanız genel olarak tercih edeceğiniz ahşaplar; meşe, ceviz, çam olmalıdır. Öyle ki, yurdumuzda önceleri bol miktarda bulunan Karaağaç (Ulmus spp) mobilya üretiminde kullanılmış, daha sonra ise yeterince temin edilememesi nedeniyle Doğu Kayını (Fagus orientalis), Ceviz (Juglans nigra), Kızılağaç (Alnus spp), Meşe (Quercus spp), Dışbudak (Fraxinus spp), Kestane (Castanea spp), Akçaağaç (Acer spp), Ihlamur (Tilia spp) vb. ağaç türlerinin kullanımına gidilmiştir. Genel olarak yapraklı ağaç türlerinin mobilya üretiminde kullanımı, iğne yapraklı ağaç türlerine oranla daha fazladır.

Seçmiş olduğunuz mobilyanın kumaşı sizlere birçok özelliği aynı anda sunabilmelidir. Demek istediğimiz şu ki mobilyalar birçok farklı kumaş türleri kullanılarak tasarlanmakta ve her türlü ihtiyaca cevap verebilecek, farklı tarzlara uygun olarak imal edilmektedir. Doğru mobilyayı seçerken kumaşın size hissettirdikleri mutlaka hesaba katılmalı, deri veya nubuk kumaş hangisi stilinize daha uygunsa bunların ışığında tercih yapmalısınız. Kumaşı terleme yapıp yapmaması oldukça önemlidir. Kolay silinebilir, leke tutmayan, dikişleri sağlam kumaşların kullanıldığı mobilya tercihi konusunda sizlere yol gösterebilecek referanslardır.

Eğer kalabalık bir aileye sahipseniz ya da akrabalarınızla ilişkiniz kuvvetli ise, sürekli olarak birlikte yemekler, davetler, kutlamalar yapıp sohbet etmeyi seviyorsanız tercihinizi geniş mobilyalardan yana kullanmalısınız. Özellikle koltuk takımı, oturma grupları, salon takımları gibi sıklıkla bir arada olunan odalarınız için tercih edeceğiniz mobilya rahat ve inanılmaz geniş olmalıdır. Koltuk takımları, açılabilir yatak haline gelebilir olması sizler için inanılmaz fayda yaratacaktır. Misafirlerinizin konaklaması durumunda rahat ve kullanışlı bir yatak imkanı sunmak herkes tarafından mutlaka istenen bir durum olarak karşımıza çıkacaktır. Ailenize, kendinize en uygun mobilyayı seçmek için mutlaka düşünmeniz gerekenlerden biri mobilyaların büyüklüğü, genişliği olacaktır.

Tercih edeceğiniz mobilyaların rengini beliremek belki de en zorlu aşamadır. Evinizin ve sizin ruhunuza en uygun olan rengi bulmak güç gibi görünse de aslında daima sizi çeken, koltuk takımlarına, yatak odasına, yemek masası takımlarına en çok yakıştırdığınız renk mutlaka vardır. Ürünleri görerek ve renk seçeneklerini inceleyerek karar vermelisiniz. Evinizde müdahale edemeyeceğiniz alanlar, durumlar var ise bunları göz önünde bulundurarak renk tercihi yapmalısınız. Aldığınız koltuk takımlarının üzerine örtü örtmeyecekseniz alacağınız mobilyanın rengi odukça önem taşımaktadır. Örneğin duvarlarınız ve zemininiz daha koyu renklerde ise uyumu yakalayabilmek ve odayı boğmamak adına tarzınıza uygun olarak daha açık renklerde mobilya seçimi yapmalısınız. Özellikle daha küçük odalara sahipseniz tercih edeceğiniz açık renkli mobilyalar ortamı ferah ve geniş gösterme konusunda inanılmaz bir rehber olacaktır.

Mobilya seçimi kullanıcılar için daima zor ve yıpratıcı olmuştur. Nasıl bir ev, nasıl bir oda hayal ediyorsunuz, düşlediğiniz dekorasyon daha süslü mü yoksa sade mi? Tarzınıza en uygun mobilya türünü ne gibi dekoratif parçalarla tamamlamak istiyorsunuz, avangart mobilyalar mı daha çok sizi betimliyor yoksa modern mobilyalar mı gibi çoğaltılabilecek birçok soruya öncelikli olarak kendinizi dinleyerek cevap vermelisiniz. Eğer sık sık mobilya değiştirmeyi sevenlerdenseniz sorun yaratmayacaktır ancak kısıtlı kaynakları en makul şekilde değerlendirmeyi tercih edenlerdenseniz belli başlı nelerden hoşlanıp hoşlanmadıklarınızı belirleyerek mobilya seçimi yapmalısınız. 

Mobilya almadan önce mutlaka mobilyayı kullanacağınız alanın ölçüsünü almalı mutlaka ortamda müdahale edemeyeceğiniz kiriş, kolon, parke rengi gibi detayları not almalısınız. Aldığınız notlar sizlere en uygun mobilya tercihini sunacaktır. Örneğin salonunuz için tercih edeceğiniz koltuk takımının büyüklüğü, ebatları mutlaka salon ölçülerinize uygun olmalıdır. Küçük bir odaya sahipseniz, büyük mobilyaların hayal ettiğiniz kadar şık durmayacağı aşikardır. Kullanışlı olmayacağı gibi kullanım alanını daraltmak da yine tercih etmeyeceğiniz bir durum olacaktır.

Ev dekorasyonunu tamamlayan en çok sevilen dekorasyonun büyük çoğunluğunun etrafında belirlendiği, aile bireylerinin, misafirlerin buluştuğu koltuk takımları birbirinden farklı tasarım, boyut ve renkte Pierre Loti’nin güzel müşterilerine sunuluyor. Salon, oturma odası, misafir odası için tercih edilen koltuk takımları evinizin ruhunu yansıtır. Öyle ki dekorasyonun en önemli aşaması koltuk takımı seçimi olarak belirtiliyor. Koltuk takımlarının seçilmesinin ardına kalan diğer dekoratif ürünler koltuk takımlarına uyumlu şekilde özenle seçiliyor. Koltuk takımlarında şıklık aranıldığı gibi konfor da aranılan özelliklerin başında gelmektedir. Yumuşak doku, yatak olabilme özelliği kullanıcının koltuk deneyimini iyileştirmekle kalmıyor, rahatlıkla televizyon keyfi yaparken uyuyakalmasına da sebep oluyor. Pierre Loti Kayseri Mobilya olarak sunmuş olduğumuz koltuk takımlarındaki rekabetçi fiyat politikası tüm müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmektedir. En uygun fiyatlarla en kaliteli koltuk takımlarına Kayseri’de sahip olmak için mağazamızı ziyaret edebilir, ürün ve modellerimizi gönlünüzce inceleyebilirsiniz. 

1987’den beri kaliteli yemek odası takımlarını uygun fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşturan Pierre Loti Kayseri Mobilya ile siz de en kaliteli yemek masası takımlarının en uygun fiyatlarla sahibi olabilirsiniz. Kaliteli ve şık mobilyaların yüksek fiyatlarla kullanıcılara sunulmaması için kendine ait outlet mağazası bulunan Pierre Loti Kayseri Mobilya ile siz de en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Özel paketler ve özel indirimlerle sunduğumuz yemek odası takımları fiyatları en güncel şekilde iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere sunulmaktadır. Son moda, kaliteli ve kullanışlı yemek odası sahibi olmanın tam zamanı!

1987’den beri Kayseri’de mobilya sektörüne yön veren Pierre Loti Mobilya olarak en kaliteli ve şık oturma gruplarını en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Hem kaliteli hem şık oturma gruplarını en uygun fiyatlarla kullanıcılara sunmamız, disiplinli ve temiz işiliğimiz sayesinde yıllardan beri gözde mobilya firması olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Kayseri’de uygun fiyata kaliteli mobilya almak isteyen kullanıcılarımız için outlet mağazamızdan gönlünüzce seçebileceğiniz birçok mobilya modeli bulunmaktadır. Kaliteli ürünlerin uygun fiyatlara alınabileceğini tüm Kayseri’ye duyuran Pierre Loti Mobilya ile sizler de en şık mobilya türlerini ucuz fiyatlarla sahibi olabilirsiniz.

Kayseri’de yatak odası takımlarını en uygun fiyatlarla kullanıcılarımıza ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 1987’den beri mobilya sektörüne yön veriyor oluşumuz müşteri profilini iyi betimleyip istek ve arzuları doğrultusunda en uygun fiyatlarla mobilyalarımızı sunuyor oluşumuza borçluyuz. Müşterilerimizin kısıtlı bütçelerini en doğru şekilde yönetmek, ihtiyaçları olan eşyaları en kaliteli şekilde yeslim etmeyi amaçlıyoruz. Kullanıcılarımız için özel olarak daha uygun fiyatlı ürünlerimizi outlet mağazamızdan özenle seçip sunuyoruz. Kaliteli ve şık yatak odası takımları için illa ki çok para vermeniz, en kaliteli yatak odasının en pahalı olması gerekmiyor. Bu algıları yerle bir eden Pierre Loti Mobilya’nın yatak odası takımları fiyatlarına baktığınızda hak vereceksiniz ki gerçekten kaliteyi uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Yatak odası takımları fiyatları için daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz mağazamızı ziyaret edebilir, en özel konsept yatak odası modelleriyle tanışabilirsiniz. Satın alacağınız yatak odası takımlarının ücretsiz bir şekilde montajını gerçekleştirip rahatlığının keyfini hiç yorulmadan sürmenizi sağlıyoruz.

Genç odası takımlarının fiyatları seçmiş olduğunun takımın kalitesi, rengi, boyutu, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Pierre Loti Mobilya olarak en kaliteli ve şık parçaları en uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturuyoruz. Genç Odası alırken öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken genç odasının nasıl bir tasarıma sahip olacağı olmalıdır. Farklı ilgi alanlarına göre özel konsept tasarım genç odalarını Mutlaka Pierre Loti farkıyla görmelisiniz. 1987’den beri Kayseri’de fiyat performans göstergeleriyle kullanıcıların övgüsünü alan Pierre Loti kaliteli ve şık tasarımların uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturulabileceğini ispatlamaya devam etmektedir. Kayseri Genç Odası Fiyatları konusunda görünce hak vereceğiniz rakamlarla sizlerle olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Pierre Loti Mobilya olarak 1987’den beri kaliteden ödün vermeden şıklık ve rahatlık isteyen kullanıcılarına en iyi köşe takımlarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Kuş tüyü kadar yumuşak köşe koltuklarında ayaklarınızı uzatıp film keyfi yapmanın keyfine varıp evinizin tadını çıkarabilirsiniz. İnegöl Mobilyaların sağlamlığıyla nam salması ve en çok tercih edilen mobilya türü olmasından dolayı Pierre Loti olarak en kaliteli İnegöl Mobilyalarını, İnegöl Koltuk Takımlarını, İnegöl Köşe Takımlarını değerli kullanıcılarımıza sunup sağlamlıklarını deneyimlemelerini sağladık. 1987’den beri disiplinli çalışamız, şeffaf politikalarımız, güvenilir hizmetimizle Kayseri’de gözde mobilya mağazaları arasında ilk sıralarda kendimize yer edindik. En iyi koltuk takımları, en iyi köşe takımları için mağazamızı ziyaret edebilir, mobilyalarımızı deneyimleyebilirsiniz. Ücretsiz montaj imkanıyla köşeli koltuk takımlarının keyfini şimdiden çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Gelişmiş Garanti

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Güvenli Alışveriş

Kart, nakit veya taksitli güvenli ödeme seçenekleri.

Özel Modeller

Sadece mağazalarımızda görebileceğiniz benzersiz seçenekler.

Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Pierre Loti Mobilya Destek
Merhaba,
Pierre Loti Mobilya ile ilgili bilgi almak ister misiniz?